image1 image2 image3

Rozkłady jazdy

 

Lublin - Parczew - Jabłoń - Wisznice - Biała Podlaska

 

Przystanki

L

1-6

LgS

1-7

L

1-6

L

1-6

 Lublin

d.a. PKS "Wschód"

8:52  10:58  17:30  19:00 

 Lublin

ul.Unicka

8:54  11:00  17:32  19:02 

 Lublin

Al. Spółdzielczości Pracy

8:58  11:04  17:36  19:06 
 Niemce 11:11 

 Lubartów

ul.Lubelska p.skrz. z 

ul.Cichą

9:19  11:25   -

 Lubartów

ul.Lubelska p. skrz. z

ul.Mickiewicza

9:20  11:26 

 Lubartów 

ul. Słowackiego p. skrz. z

ul.Firleja

9:23  11:29 

 Lubartów

ul. Słowackiego p. skrz. z

ul.Wierzbową

9:25  11:31 

 Lubartów

(wiadukt)

9:26  11:32  18:04  19:34 

 Szczekarków 

(szkoła)

9:29  11:35  18:07  19:37 

 Pałecznica

9:32  11:38  18:10  19:40 

 Tarło

(skrzyżowanie)

9:33  11:39  18:11  19:41 

 Niedźwiada

(cmentarz)

9:36  11:42  18:14  19:44 
 Niedźwiada 9:37 11:43  18:15  19:45 
 Brzeźnica Leśna 9:40  11:46  18:18  19:48 
 Antoniówka 9:41  11:47  18:19  19:49 
 Juliopol 9:43  11:49  18:21  19:51 
 Działyń 9:45  11:51  18:23  19:53 
 Kolonia Siemień 9:47  11:53  18:25  19:55 
 Siemień - wieś 9:49  11:55  18:27  19:57 

 Siemień 

(skrzyżowanie/las)

9:52  11:58  18:30  20:00 
 Augustówka 9:53 11:59  18:31  20:01 
 Glinny Stok 9:55 12:01  18:33  20:03 
 Królewski Dwór 9:57  12:03  18:35  20:05 

 Parczew

Al. Zwycięstwa

9:59  12:05  18:37  20:07 

 Parczew

Al. Jana Pawła II

10:01  12:07  18:39  20:09 

 Parczew

ul.Harcerska p.TESCO

10:03  12:09  18:41  20:11 

 Parczew 

Al. Jana Pawła II

10:05  12:11  18:43  20:13 
 Parczew

Al. Zwycięstwa

10:07  12:13  18:45  20:15 
 Birce - Masy Bitum. 10:10 12:16  18:48  20:18 
 Przewłoka 10:13  12:19  18:51  20:21 
 Zaniówka 10:16  12:22  18:54  20:24 

 Kolonia Jabłoń

(las Smuga)

10:19  12:25  18:57  20:27 
 Kolonia Jabłoń 10:21  12:27  18:59  20:29 
 Jabłoń 10:24  12:30  19:02  20:32 
 Paszenki 10:27  12:33  19:05  20:35 
 Kudry 10:30  12:36  19:08  20:38 
 Horodyszcze II 10:32  12:38  19:10  20:40 
 Horodyszcze I 10:34  12:40  19:12  20:42 

 Wisznice

(rondo)

10:37  12:43  19:15  20:45 

 Wisznice

(centrum)

10:38  12:44  19:16 20:46 
 Dubica Kolonia 10:40  12:46  19:18  20:48 
 Dubica 10:41  12:47  19:19  20:49 
 Dubica I 10:42  12:48  19:20  20:50 

 Dubica 

(smolarnia)

10:44 12:50  19:22  20:52 
 Kożanówka 10:47  12:53  19:25  20:55 

 Rossosz

(hydrofornia)

10:48  12:54  19:26  20:56 

 Rossosz

Dworzec Centrum

10:50  12:56  19:28  20:58 
 Szelest 10:51  12:57  19:29  20:59 

 Łomazy IV

(lasek)

10:53  12:59  19:31  21:01 

 Łomazy

p. Placu Jagiellońskim

10:55  13:01  19:33  21:03 
 Cegielnia 10:57  13:03  19:35  21:05 
 Bielany 10:59 13:05  19:37  21:07 
 Dubów III 11:00  13:06  19:38  21:08 

 Dubów II

(kościół)

11:02  13:08  19:40  21:10 
 Dubów I 11:03  13:09  19:41  21:11 
 Lisy Kolonia 11:05  13:11  19:43  21:13 
 Wólka Plebańska 11:07  13:13  19:45  21:15 

 Biała Podlaska 

ul.Lubelska (przy torach)

11:10  13:16  19:48  21:18 

 Biała Podlaska

ul.Stacyjna

11:12  13:18  19:50  21:20 

 Biała Podlaska

parking p. ul.Żeromskiego

11:14  13:20  19:52  21:22 

 

 

Legenda:

L - nie kursuje 01.11; 25-26.12; 01.01 oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych

g - nie kursuje w Wigilię i Wielką Sobotę

S - nie kursuje 31.12

1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli

1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty